Yükleniyor...

Kremali mantar soslu makarna

Ispanya Mutfağı | Süre: | Ekleyen: | İzlenme: 1058
Süre: 10-20dk
Servis: 4-6
Zorluk: Kolay

Malzemeler
1 paket uzun serit makarna
1
mantar konservesi
2 paket krema
muhtelif baharat
margarin
Tuz



Yapilis Tarifi
MAKARNANIN YAPILISI
uygun bir tencerede kaynatmis oldugunuz suyun içerisine yeterli miktarda tuz az miktarda siviyag dökerek 1 paket serit makarnayi atiniz.makarnalarin pistigine emin oldugunuzda süzerek üzerlerinine soguk su tutarak diri görünmelerini sagladiktan sonra yeterli miktarda margarini eriterek makarnalari bu yagin içerisinde iyice karistiriniz.
SOSUN YAPILISI
almis oldugunuz mantar konservesinin (miktar istege baglidir)tamamini veya bir bölümünü ince halkalar halinde keserek uygun ebatta ve isiya dayanikli bir kasenin içine atiniz.istediginiz bahartlari mantarlarin üzerine attiktan sonra mantarlar hafif kurumaya baslayincaya kadar orta ateste kavurunuz.bu islem bittiginde krema paketlerinin her ikisinide mantarlarin üzerine bosaltarak krema biraz yogun kivama gelene kadar karistiriniz.sos hazir oldugunda makarnalarin üzerine tamamini bosaltarak iyice karistiriniz..afiyet olsun..

İlginizi Çekebileceğini Düşündüğümüz Diğer Tarifler

 
ara.gen.tr ağı
ara.gen.tr, internetteki farklı mecralardaki içeriğin tek bir site üzerinden erişilebilmesi amacıyla kurulmuş bir internet ağıdır.

firma hakkında
ara.gen.tr, internetteki farklı mecralardaki içeriğin tek bir site üzerinden erişilebilmesi amacıyla kurulmuş bir internet ağıdır.